שבת ארץ ישראל 2

"משקפת – פרויקט היכרות לאומי" שמחה להזמין אתכם לחוויה ערכית וייחודית!
שבת ארץ ישראל 2!! בהשתתפות שר השיכון אורי אריאל, סגנית שר התחבורה ציפי חוטובלי ופרשן הכדורסל הבכיר אלי סהר!
במהלך השבת נדון בנושאים ערכיים עם נגיעה אקטואלית בעניינים שעל סדר
היום הציבורי במדינת ישראל השבת תתקיים בשבת פרשת בראשית, כ"ג – כ"ד
בתשרי, 27-28/9 במלון לאונרדו בירושלים המפואר, הנמצא במרחק הליכה מהכותל.
האירוח במלון הוא על בסיס פנסיון ומלא + פעמיים קפה ועוגה
למעוניינים – סיור משקפת מרתק ביום שישי לנופים המקסימים ולאתרים הנפלאים שבבנימין.

מחיר מיוחד למקדימים להירשם!!
לפרטים נוספים ולהרשמה: 1-700-700-945
מספר המקומות מוגבל!!

למידע אודות טיולי משקפת

משקפת בעקבות המכבים לבית אריה ולבנימין

ברחבי בנימין שזורים סיפורי הגבורה של המכבים, סיפורי הקרבות מהווים פרק חשוב במורשת הקרב המפוארת של המכבים, תצפיות מרהיבות, מעיינות, חקלאות ושמן זית הם חלק בלתי נפרד מההיסטוריה העשירה של חבל בנימין.

נבקר בבית אריה  בתצפית מרהיבה לעבר גוש דן ושפלת החוף, בשכונת האומנים הציורית ובאתרים הארכיאולוגיום במקום.

 

 משקפת לגוש עציון

נבקר במבצר ההרודיון אשר נבנה על ידי הורדוס המלך, ובאמת הביאר. האמה היא חלק ממערכת המים הקדומה להולכת מים לירושלים. נבקר באלון הבודד בכפר עציון –סמל לכיסופים להתישבות היהודית, נבקר במערת המכפלה ונסייר בישוב היהודי בחברון ובבית הדסה. נסיים בביקור בקבר רחל אמנו ונשמע על סיפור גאולת המקום.

 

 משקפת לסוסיא ומערת המכפלה

מסלול הסיור בדרום הר חברון יוביל אותנו אל תצפיות רכס הרי חברון מצד אחד ואל מרחבי המדבר מצד שני. במהלך הסיור, נשמע על בריחתו של דוד מפני המלך שאול ועל אביגיל שהפכה לאחת מנשותיו. נבקר בעיר היהודית הקדומה סוסיא, ששרידיה מעידים על ישוב יהודי גדול ומפותח מימי המשנה והתלמוד, נבקר במפעל המייצר מוצרי מרפא וטיפוח מצמחי המדבר ונסיים בביקור במערת המכפלה.

 

 משקפת לבקעת הירדן ושילה

בקעת הירדן-חבל ארץ פורה ומשגשג, רצוף היסטוריה יהודית – מכניסת עם ישראל לארץ ועד לתקופת ארץ המרדפים וההתיישבות בבקעה בימינו אנו. ביום זה נבקר בתצפיות עוצרות נשימה ובנופים המרהיבים של בקעת הירדן. נשמע על נס חציית הירדן והכניסה לארץ על השאת המשואות מקרן הסרטבה נשמע את סיפורם המרגש של לוחמי ארץ המרדפים נבקר בהתיישבות חקלאית פורחת ומשגשגת. נבקר בשילה הקדומה – בתגליות ארכיאולוגיות מפתיעות..

 

 משקפת לגריזים ושילה

הטיול יכלול את האתרים המובילים בשומרון ובבנימין, עם תצפיות נוף מרהיבות לכיוון מישור החוף ולאיזור גריזים ועיבל. במשך היום נהנה מחוויה מרעננת במעיינות, מארוחת מלכים בחווה האורגנית הגדולה בעולם, ומסיורי עתיקות מרתקים בהר גריזים ובתל שילה. נוף, היסטוריה, ואקטואליה – הכל במסלול אחד.

 

 

 

נופשונים - סוכות

השאר תגובה

דילוג לתוכן