קרב קרני חיטין – צילומים מהקרב

צילומי קרב קרני חיטין

תודה לידידי יעקב יערי שטרח להגיע לשיחזור קרב קרני חיטין אתמול 4 ביולי ואף צילם את גי די ליזיניאן. הלוחמים המתנדבים, בחייהם האמיתיים, הם נהגים, סטודנטים, מורות ומה לא! השיחזור נתמך על ידי תרומות, ארגוני תיירות בצפון והמועצה האזורית גליל תחתון. בשנה שעברה שיחזור הקרב דווח בחדשות Y-Net. תוכלו לצפות בסרטון ששודר כאן.

קרב קרני חיטין נערך בשיאו של מאבק בין צלאח א-דין ובין ממלכת ירושלים הצלבנית. צלאח א-דין נחל ניצחון הגדול על הצלבנים, וממלכת ירושלים פסקה להיות גורם משמעותי.

מועדון השחזור "ממלכת ירושלים" אשר מתמחה בשחזור היסטורי מהתקופה הצלבנית עד נפילת  ממלכת ירושלים בקרב "קרני חיטין", מלכד מועדוני שחזור וסייף היסטורי ומועדוני אבירים מישראל ומחו"ל וביחד מחיים את המסע והקרב הגורלי שהביא לנפילת ממלכת הצלבנים בארץ ישראל.

שחזור המסע והקרב התבצע במתכונת של "היסטוריה חיה" (Historical reenactment/ Living History) – כל התהליך כולל מסלול המסע החל מהכנת הציוד, ביגוד-הנעלה, אביזרים וכלי הנשק אשר ייוצרו בשיטות ימי הביניים דרך מוסיקה וריקודים אותנטיים ועד שיטות הלחימה אשר היו מקובלות (סייף היסטורי או ירי בחץ וקשת) כל אלה ייושמו בשטח על בסיס מחקרים היסטוריים על תקופת המאה ה-12.

תרשמו לכם את התאריך להשתתף בשיחזור הקרב בשנה הבאה – ה-4 ביולי 2016 (למזלכם בשנה הבאה השיחזור אינו חל בשבת.)

קרב קרני חיטין 4 ביולי
קרני חיטין 4 ביולי – גי די ליזיניאן מחזיק את הדגל, השני  משמאל

 

קרב קרני חיטין 4 ביולי
קרני חיטין 4 ביולי

 

 

 

השאר תגובה

דילוג לתוכן