קניון BIG FASHION DANILOF בטבריה

אשרי העיר שיש בה קניון מודרני חדיש ובו מיוצגים מיטב המותגים באופנה.

פירסום בגלובס

כך הקניון תואר בגלובס ערב הפתיחה:

חברת ביג מרכזי קניות ומשפחת דנילוף חנכו ביום 25.07.13 את קניון BIG FASHION DANILOF בטבריה, שהוקם בהשקעה של 200 מיליון שקל. הקניון הוקם על שטח של כ-15 דונם והוא משתרע על 13,500 מ"ר מסחרי בשתי קומות. הקניון ממוקם ברחוב הראשי של טבריה ויפעלו בו 100 עסקים. בין העסקים גם רשתות הנכנסות לראשונה לעיר ובראשן H&M ואמריקן איגל. רשתות נוספות שנכנסות לקניון הן נעלי אלדו, קסטרו, פוקס, עונות, גריפ, דלתא, גולברי, סופר-פארם, סטימצקי, פוקס הום, אייס, נעלי TO GO, תמנון, ביוטי קר ועוד. בנוסף, מציע הקניון אזור הסעדה הכולל בתי קפה, מסעדות ומזון מהיר ובהם, בין השאר, קפה גרג, קפה קפה, מקדונלד'ס, רולדין ועוד. חברת ביג מחזיקה גם בפאוור סנטר בעיר טבריה, המשתרע על שטח של 10,000 מ"ר. לדברי חי גאליס, סמנכ"ל קבוצת ביג, "הקניבליזציה עם העסקים בפאוור סנטר היא בשוליים. הקניון הוא מוצר משלים לפאוור סנטר, והוא שונה לחלוטין. יש בפאוור סנטר חנויות בודדות, 3-4 בסה"כ, שחופפות לחנויות שבקניון. הקניון 'סותם חור' לכל תושבי טבריה והסביבה, שנאלצו לנסוע יותר משעה בשביל קניון".

****

ממצאי הביקור שלי

היום סיירתי עם משפחתי, ילדים ונכדים, בקניון אופנה ביג דנילוף בטבריה. החניון (חינם) נקי ומסודר. סחורות המותגים הוצגו בחלונות הראוה לפי מיטב הסגנון והעיצוב. עובדי החנויות היו אדיבים ויעילים. מצאנו בין העובדים ומנהלים לא מעט מכרים משלבים שונים של החיים. אמנם מבנה נמצאו לא מעט "פאקים" שמפקח בנין טוב היה צריך לגלות לפני הפתיחה – בעיקר בצבע וריצוף.

כדי לפנק את הנכדים הלכנו לאזור המסעדות ומצאנו שבטבריה מסעדה כשרה היא הכלל ולא היוצא מן הכלל. ברוך ה'!

הנה צילום הנוף הפנורמי הצופה על ים כנרת כפי שנראה כאשר נכנסים לאגף הסעדה:- נכון שיפה!

2013-09-15_14-32-44_430 2013-09-15_14-32-50_624

 

 

 

 

 

 

אך כאשר יושבים בכורסאות ליד החלון אוי לעיניים. תעבורנה שנים ברות עד שהצריפים הנפולים ייעלמו מן השטח ומעיני הסועדים. זה לא נוף של מסעדה – זה נוף של בית מלאכה או מוסך.

2013-09-15_14-33-03_755

מילא, אפשר לחיות עם הנוף אבל מדוע לא מצאתי שולחן נקי? הלו יש פה הנהלה? נאלצתי לפנות את המגשים המלוכלכים בעצמי. הבאתי ספריי לניקוי שולחנות ושמרטוט שמצאתי במקום המיועד לאיסוף המגשים. אולי אנשים בטבריה לא יודעים שצריך לפנות את המגשים?  אולי אזור ההסעדה עובדת בשירות עצמי? יחד עם זה בני משפחתי בחרו מנות ממסעדות שונות וציינו שכל הארוחות היו טעימות והמנות היו גדולות.

2013-09-15_14-34-15_288

אשמח לשמוע שהליקויים תוקנו.

 

השאר תגובה

דילוג לתוכן