מקום לאמנות בקרית המלאכה

קרית המלאכה תל אביב
קרית המלאכה תל אביב

 

אז ירדת מהאוטובוס בקרית המלאכה ברח׳ שוקן בדרום תל אביב ומצאת שכונת בתי מלאכה צפופים שבה ממש לא היית מצפה למצוא גרליה. אמא! זה לא בבלי! אך לא, הגעת לנקודת הזינוק לסיור אמנותי מדהים בתל אביב העובדת. שוחרי אמנות יכולים לסייר כאן ימים שלמים בין ה-sweatshops ולגלות אוצרות הן יצירות של אמנים מתחילים קשיי-יום והן של וותיקים, בוגרים ומבוססים. זה יעד מצוין להדרכת קבוצות ״אמנות בתל אביב״ או הנאה למביני ענין בחופשה זוגית בסוף שבוע. ראוי להתחיל את הביקור אצל מקום לאמנות בקרית המלאכה.

צביקה לחמן

מקום לאמנות בקרית המלאכה – Art Space TLV

ארט ספייס היא מלכ״ר המאגדת ותומכת בכ-13 גלריות ועוד 150 חללי סטודיו של אמנים ויוצרים פעילים בשכונה. מטרתה להגביר חשיפתה של אמנות לציבור הרחב ולעודד מפגש עם אמנים. חלל אחד משמש גלריה של חברי העמותה וחלל שני מיועד לתערוכה מתחלפות. מגוון הסגנונות וצבעים מסחרר. בין חברי הקבוצה הגרעינית: יונתן אולמן, ניר הרמט, אורית טוכמן דואר ורעי דישון.

צביקה לחמן

בביקורנו בארט ספייס בדיוק נערכה תערוכה של עבודותיו של צביקה לחמן. התמזל מזלנו לפגוש את האמן אשר נאות להציג בפיניו מעט מיצירותיו ויצירות תלמידיו. תשפט בעצמך אם דמות החימר הענק אינו אלא ראשו של המסטר צביקה לחמן עצמו.

 

  • שביל המרץ 6, קרית המלאכה, תל אביב
  • שעות פעילות : ב'-ה' 11:00-19:00
  • ו' ו-ש' 10:30-14:00
  • טלפון : 03-6725124
  • info@artspacetlv.org

השאר תגובה

דילוג לתוכן