מאמא חלסה
מאמא חלסה

מאמא חלסה – מסעדה בשרית כשרה למהדרין בקרית שמונה

אתמול צוות הושבילים (משפחתי כולל חבורת ילדים) חזרו מארוחה דשנה אצל מאמא חלסה שבעים ומאושרים. כל הכבוד למסעדת מאמא חלסה הכשרה – היא באמת child-friendly וגם מתחשבת בדיאטה ללא גלוטן. תודה מאמא חלסה.

מסעדת מאמא חלסה היא מיני מוזיאון לתולדות הישוב העברי בצפון, עוד מימי הקמת המדינה. הנה לכם מוזיאון בתוך מסעדה – ועוד מסעדת בשרים, שיפודים, סטייקים, פסטות ודגים.

 

מאמא חלסה
מאמא חלסה

האווירה במקום שעוצב בקפידה תקח אתכם למסע בזמן לתקופות שונות בחלסה, הלא היא קרית שמונה, ותחבר אתכם להיסטוריה המקומית העשירה. תסתכלו על אסופת בצילומים ההיסטוריים על גבי הקירות- מנת תולדות ארץ ישראל בפיתה.

Mama Halsa
Mama Halsa

כשר, אופציה לצמחונית, אופציה ללא גלוטן, אזור ללא עישון, בירה מהחבית, בר אלכוהול+יין, גישה לנכים, שירותי נכים, WiFi, חניה חופשית, מיזוג, מתאים לילדים, תפריט לקבוצות

מאמא חלסה
מאמא חלסה

כתובת: שד' יובל יניב 4, אזור תעשייה דרומיקרית שמונה – Waze מכיר את מאמא חלסה. זאת הכתובת הנכונה – לא כל אתרי האינדקס מעודכנים.
טלפון: 04-694-0020

פקס: 04-6940010
אי-מייל: mama.halsa@gmail.com
שעות פתיחה:
יום א' – יום ה': 11:30 – עד אחרון הסועדים (עסקית צהריים עד השעה 18:00)

שבת: 20:30 – עד אחרון הסועדים

מה זה ח׳אלצה (חלסה)?

אל-ח'אלצה (בערבית: الخالصة) היה כפר ערבי גדול באצבע הגליל שתושביו נמלטו ממנו במהלך מלחמת העצמאות. על אדמותיו יושבת היום העיר קריית שמונה. תושבי אל-ח'אלצה, בהנהגת כאמיל אפנדי התקיפו ב-1 במרץ 1920 לוחמים מהכפר את אנשי היישוב היהודי תל חי והרגו שישה מהמתיישבים, ובהם יוסף טרומפלדור.

המסגד של אל-ח'אלצה, כיום המוזיאון לתולדות קריית שמונה
המסגד של אל-ח'אלצה, כיום המוזיאון לתולדות קריית שמונה – Ram Eisenberg

השאר תגובה

דילוג לתוכן