זכרון יעקב

זכרון יעקב
זכרון יעקב


זכרון יעקב
היא עיר נפלאה למטיילים ולתיירים. המושבה הססגונית הממוקמת על חוטם הכרמל, היא מהמושבות הראשונות בארץ ומהווה מוקד תיירות ונופש באזור.

כל מבקר המגיע אל זכרון יעקב, ממהר אל רחוב הנדיב ואל רחוב המייסדים שבמרכז העיר, שהפך למדרחוב מבוקש בזכות האוירה המיוחדת השורה במקום. ברחובות מרוצפים באבן, העוברים בין בתיה הראשונים של המושבה (שחלקם משוחזרים), יש היום פעילות ענפה.   מסעדות רבות ובתי קפה חינניים צצו כאן בזה אחר זה והם מלאי חן, חנויות מעוצבות בטוב טעם מציעות שלל פריטים כולל חפצי אומנות ומזכרות יפות, גלריות מיוחדות מציגות יצירות אומנות, בסדנא ייחודית מפיקים נייר מעץ התות היפני ועוד. לצד החדש ניצבים גם מבנים ישנים כמו בית הכנסת ובית הפקידות, חצר ישנה שבה תצוגה של ציוד חקלאי ישן, ושני מבנים מקוריים שבהם פועלים מוזיאונים היסטוריים: בית אהרונסון (לתולדות ארגון ניל"י) ומוזיאון העלייה הראשונה. אלה ועוד חברו יחדיו לחגיגה תוססת וצבעונית במדרחוב הרוחש חיים.

אתרים חשובים נוספים:

שעות פתיחה:


Zichron-Yaacov-2

Zichron-Yaacov-3

Zichron-Yaacov-4

Zichron-Yaacov-5

Zichron-Yaacov-6

Zichron-Yaacov-8

Zichron-Yaacov


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/hoshvilim.com/public_html/wp-content/plugins/slideshow-satellite/views/orbit/jsinit.php on line 17

השאר תגובה

דילוג לתוכן